Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

PeaceCraft - Factions! Epicka mapka ( ręcznie budowana ) Super pluginy !


Mr SereK

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

cba0867f48c8a.png







1641080a83fdc.png



IP: PeaceCraft.gomc.pl




Typ: Wojny Gildi - SV + Factions.




Sloty: 16 + ( gdy zabraknie dodamy. )




IP: PeaceCraft.gomc.pl




Potwory: ON




Zwierzęta: ON




PvP: Oczywiście że on :}




Premium: Yes i No ;]




Nether: ON




Biała Lista: OFF



319743386ae7e.png





Właściciel - Sqr3byqk - Właściciel




Administrator ***deSeBo*** Administrator





Administrator ***Feniks*** Administrator



60d47272fce58.png




Opisane na serwerze pod komendami :



/pl



/plugins





ac8e802f892b1.png

NoNaMe

Opublikowano

osobiscie polecam!
















Jak im utniesz palce, skręca lolka nogami,

jak utniesz tez nogi, to ci wyjebią z bani,

a jak utniesz banie, chociaz umrą z jajami !

Opublikowano

@ref



@ref



@ref



@ref

Jak im utniesz palce, skręca lolka nogami,

jak utniesz tez nogi, to ci wyjebią z bani,

a jak utniesz banie, chociaz umrą z jajami !

Opublikowano

Nie polecam oto być gówienko , pliki z neta , spawn niby epicki a 10min max budowany , cześć administracji to dzieci ich kolega może mieć cheaty a on nic nie zrobi nawet nie polecam !

Opublikowano

Nie polecam oto być gówienko , pliki z neta , spawn niby epicki a 10min max budowany , cześć administracji to dzieci ich kolega może mieć cheaty a on nic nie zrobi nawet nie polecam !

Po 1. pliki z neta , podaj mi np. essentials nie z neta ?!

Po 2. Spawn 10 min budowany.. Zbuduj taki 20 min a jesteś kox + nie jest napisane że był długo budowany tylko że jest ładny i fajny -.- ...

Po 3. Administracja dzieci ? daj powód , bo słowami nic nie zdziałasz...

Po 4. Widzisz Cheatera? Zrób ss'a , poproś administracje o gg skypa i im to wyślesz.. Nie masz dowodów , nikt nie zasługuje na bana...

Pozdrawiam

NoNaMe

Opublikowano

Haha administracja tylko chowa swoje błędy mówiłem ze pliki gotowe z neta czyli cala paczka pobrana ale takie nie do rozwinięte dzieci tego nie kumają . Jak zgłoszę ta osoba która cheatowala to na 100 % bana bo to kolega admina , ogólnie serwer i tak upadnie po tygodniu jak każde takie świństwo i tyle nq nie wejdę i nie będę już nabijał postów chcecie tylko dyskusje zęby go gówno się wybiło i tyle nq

Opublikowano

Nie POLECAM !! Serwer Nie posiada dobrych pluginów , ma same bugi . Można każdą gildię rozwiązać kiedy się chce. ... Serwer nie posiada permissionsex i admini są nieogarami. A spawn to taki pro , że mi dupe ściska

GZ

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...